1 березня була проведена олімпіада з англійської мови для учнів 3 – их та 4 – их класів. Усі учні продемонстрували хороші знання.
Переможцями стали:
3 – і класи:
I місце
Тосенко Сергій – учень 3 – Г класу
Хондока Дмитро – учень 3 –А класу
Кравчук Анна – учениця 3 – А класу
I I місце
Олеш Кароліна – учениця 3 – А класу
Несіпбаєва Кіра – учениця 3 – Г класу
Павельчук Максим – учень 3 –А класу
I I I місце
Парейко Костянтин – учень 3 –А класу
Бойко Назарій – учень 3 –Д класу
Червона Іванна – учениця 3 – А класу
Андрєєва Марина – учениця 3 – Д класу
Хоменюк Юрій – учень 3 –Г класу
4 – і класи:
I місце
Несіпбаєва Альміра – учениця 4 – Г класу
Онашко Дарія – учениця 4 – А класу
Шулипа Акім – учень 4 –А класу
I I місце
Єлісєєв Юрій – учень 4 –В класу
Дяков Денис – учень 4 –Г класу
Бондар Євгеній – учень 4 –Г класу
I I I місце
Дяков Данило – учень 4 –Г класу
Троцюк Назарій – учень 4 –А класу
Бутрім Діана – учениця 4 – А класу
2 березня в рамках тижня іноземної мови було проведено змагання для учнів четвертих класів « English Quest», в якому взяли участь команди 4 – Б, 4 – В та 4 – Д класів.
Перемогу в змаганні здобула команда учнів 4 – Б класу.
Протягом березня 2018 року започатковуються районні та міські етапи обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії» у Рівненській області завдяки Міжнародному благодійному фонду «МИР» та управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.
Не обминув цей захід і місто Вараш. 27 березня відбувся перший в історії Вараша міський етап олімпіади «Знавці Біблії», а позмагатися за звання кращого знавця Слова Божого зійшлися майже 100 дітей у Вараську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3.
Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного благодійного фонду «МИР» Скоропляс Сергій Валерійович, який наголосив на важливість духовно-морального виховання молоді у сучасному світі: «Саме тому ми започатковуємо олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої — виховання духовної особистості на біблійних цінностях».
З вітальним словом також виступили: Кремінська Ніна Анатоліївна, завідувач методичним кабінетом КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», котра на прикладі із власного життя наголосила на важливість Біблії в житті людини; Горегляд Яна Іванівна, методист КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти звернула увагу присутніх на значення вивчення предметів духовно-морального спрямування, а також наголосила на основною метою даної олімпіади.
На урочистому відкритті також був присутній магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Гульчук Володимир Іванович, котрий зауважив, що майбутнє нашої держави залежить від того, якими стануть наші діти та націлив учасників на успіх.
Після офіційного відкриття учні 3-7 класів з відповідальністю приступили до виконання завдань олімпіади. Організатори ще раз переконуються, що такі заходи необхідні у наш час для дітей і молоді, адже вони сприяє духовному розвитку юного покоління.
Вітаємо Єгора Грушевого,
учня 10 - В класу ,
який зайняв ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Це заслужена перемога скромного і талановитого учня, який є гордістю батьків, вчителя і школи. Вітаємо з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо.
З 20 по 24 квітня 2018 року у м.Вінниця відбувався ХХ Всеукраїнський турнір юних істориків,
на якому Рівненську область представляла команда Вараської ЗОШ I–III ступенів №3 у складі: Гапонової Марини, Поліщук Марини, Лопусевича Володимира, Пухи Анастасії, Шевчика Михайла
та їх керівника Валюшко Тамари Борисівни.
Команда в нелегкій боротьбі з найкращими командами України впевнено виборола І місце,
а інтелектуальні здібності учениці Гапонової Марини були відмічені окремим дипломом «Кращий ерудит».
Ми пишаємось вами!!! Так тримати, третя школо!!!
Гордість школи, нині десятикласник, призер IV етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, Грушевий Єгор з рук директора школи Наталії Валюшко отримує сертифікат Рівненської обласної державної адміністрації на призначення обласної премії за особисті творчі здобутки та активну участь у розвитку інтелектуального потенціалу України.
Високих злетів та особистих перемог!
склад команди:
Гапонова Марина, Поліщук Марина, Пуха анастасія, градюк артем, лопусевич володимир
Керівник команди –
учитель правознавства
Кравчук олена володимирівна
З 1 ПО 4 ЛИСТОПАДА
У ПОЛТАВІ ПРОХОДИв ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП XV-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИх ПРАВОЗНАВЦІВ,
УЧАСТЬ У ЯКОМУ Брали 25 КОМАНД : ВОЛИНСЬКОЇ, ДОНЕЦЬКОЇ, ЖИТОМИРСЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ, ЛЬВІВСЬКОЇ, ОДЕСЬКОЇ, ПОЛТАВСЬКОЇ, РІВНЕНСЬКОЇ, СУМСЬКОЇ, ХАРКІВСЬКОЇ, ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ, ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ..
рівненську область представляла команда правознавців з нашої школи.
Вітаємо наших правознавців, які гідно представили нашу область і школу на турнірі
і вибороли у нелегких інтелектуальних змаганнях
почесне ІІ місце.
Вітаємо переможців
всеукраїнського турніру
юних правознавців.
знай наших!
17-18 жовтня в місті рівне відбувся обласний етап всеукраїнського турніру юних правознавців, де команда нашої школи впевнено обіграла всі команди заявлені на турнірі і посіла i місце.вітаємо переможців:
1.гапонову марину,11-а клас
2.градюка артема,11-в кла
3.лопусевича володимира,11-в клас
4.поліщук марину,11-в клас
5.пуху анастасію,11-а клас
та керівника команди вчителя правознавства кравчук олену володимирівну.
ми пишаємося вами! так тримати!
Адміністрація Вараської ЗОШ I -III cт. №3 уклінно дякує батькам Грушевого Єгора, учасника Міжнародної олімпіади з географії Грушевим Віктору Васильовичу та Наталії Миколаївні за неперевершений батьківський талант, вміння вселити в дитячу душу віру у свої сили, підтримку його навчально - дослідницької, творчої діяльності, за щиру батьківську любов.
За підсумками іV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та за результатами відбірково-тренувальних зборів- Грушевий Єгор, учень 10 класу Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 , братиме участь у Міжнародній учнівській олімпіаді, яка відбудеться у Таїланді (серпень - 2018).
Вітаємо Єгора та педагога, яка підготувала до змагань, Чилій Валентину Григорівну.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин. Зичимо подальших успіхів, здоров’я та наснаги, впевненості в досягненні заповітної мрії.
Єгоре, ми пишаємось твоїми результатами та віримо, що ти здобудеш перемогу у Тайланді!
Так тримати ,третя школо!
Знай наших!!!
Вітаємо Грушевого Єгора учня 11-В нашої школи
із перемогою на міжнародній олімпіаді з географії
яка відбулася у Таїланді (ІІІ місце).
Ми пишаємось твоїми досягненнями!
Нехай прапор України, який ти тримав на летовищі
ще не раз здіймається над тобою у знак нових перемог.
Вітаємо Грушевого Єгора учня 11-В нашої школи
із перемогою на міжнародній олімпіаді з географії
яка відбулася у Таїланді (ІІІ місце).
Ми пишаємось твоїми досягненнями!
Нехай прапор України, який ти тримав на летовищі
ще не раз здіймається над тобою у знак нових перемог.
2017 - 2018 н.р.
Вітаємо
призерів III етапу
всеукраїнських олімпіад
З україської мови
III МІСЦЕ – ГРУШЕВИЙ ЄГОР – УЧЕНЬ 10 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ верешко л.А.)
З математики
III МІСЦЕ – ГРУШЕВИЙ ЄГОР – УЧЕНЬ 10 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ бульботка в.м.)
III МІСЦЕ – ШЕВЧИК МИХАЙЛО – УЧЕНЬ 9 – Б КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ зима н.п.)
III МІСЦЕ - Волчецький руслан - учень 10 - в класу
(вчитель бульботка в.м.)
З біології
III МІСЦЕ - демчук юлія - учениця 8 - г класу
(вчитель денсюк н.м.)
III МІСЦЕ - федінчик анастасія - учениця 11 - а класу
(вчитель козодой о.в.)
З географІЇ
I МІСЦЕ – ГРУШЕВИЙ ЄГОР – УЧЕНЬ 10 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ чилій В.г.)
II МІСЦЕ - пуха анастасія - учениця 11- а класу
( вчитель талах с.г.)
III МІСЦЕ - ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 10 - В КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ чилій В.г.)
III МІСЦЕ - оленик дарина - УЧЕНиця 8 - а КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ талах с.Г.)
З правознавства
III МІСЦЕ - гапонова мАРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 - А КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ кравчук о.в.)
III МІСЦЕ - поліщук мАРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 - в КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ КРАВЧУК О.В.)
З англійської мови
II МІСЦЕ - градюк артем - УЧЕНь 11- в КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ мороченець л.м.)
З росІЙСЬКОЇ МОВИ
I МІСЦЕ - ГАПОНОВА МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 - А КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ регент г.В.)
III МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 - В КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ регент г.В.)
З хімії
III МІСЦЕ - комаринська дАРья - УЧЕНИЦЯ 9 - б КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ стадник р.В.)
III МІСЦЕ - ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 10 - В КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ мельник у.с.)
З фізики
III МІСЦЕ - ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 10 - В КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ турчинська г.м.)
З економіки
III МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 - В КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ талах с.г.)
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКих ОЛІМПІАД
з економіки
II МІСЦЕ – ПОЛІЩУК МАРИНА –УЧЕНИЦЯ – 11 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ талах с.г.)
пуха анастасія - УЧЕНИЦЯ – 11 – а КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ ТАЛАХ С.Г.)
III МІСЦЕ – градюк артем – УЧЕНь 11 – в КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ ТАЛАХ С.Г.)
Савонік юрій– УЧЕНь 11 – в КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ ТАЛАХ С.Г.)
з правознавства
I МІСЦЕ – ГАПОНОВА МАРИНА – УЧЕНИЦЯ 11 – А КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ кравчук о.в.)
II МІСЦЕ – ПОЛІЩУК МАРИНА –УЧЕНИЦЯ – 11 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ КРАВЧУК О.В.)
драглюк інна - УЧЕНИЦЯ – 10 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ КРАВЧУК О.В.)
III МІСЦЕ – степчук олександра – УЧЕНИЦЯ 9 – а КЛАСУ
СТЕПЧУК ангеліна– УЧЕНИЦЯ 9 – А КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ КРАВЧУК О.В.)
З ІСТОРІЇ
i МІСЦЕ – шЕВЧИК МИХАЙЛО – УЧЕНЬ 9 – Б КЛАСУ
(ВЧИТЕЛЬ ВАЛЮШКО Т.Б.)
ii МІСЦЕ – ГРУШЕВИЙ ЄГОР – УЧЕНЬ 10 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ ТКАЧ С.А.)
iii МІСЦЕ – ПОЛЄВА ЯРОСЛАВА – УЧЕНИЦЯ 8 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛЬ ТКАЧ С. А.)
ГАПОНОВА МАРИНА – УЧЕНИЦЯ 11 – а КЛАСУ
пОЛІЩУК МАРИНА –УЧЕНИЦЯ – 11 – В КЛАСУ
( ВЧИТЕЛ ВАЛЮШКО Т.Б.)
з ФІЗИКИ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН,
УЧЕНЬ 10 - В КЛАСУ- І МІСЦЕ;
УЧ.ТУРЧИНСЬКА Г.М.
ГРУШЕВИЙ ЄГОР,
УЧЕНЬ 10– В КЛАСУ – ІІ МІСЦЕ
УЧ.ТУРЧИНСЬКА Г.М.
ГОЛОПАПА АНДРІЙ,
УЧЕНЬ 9 - Б КЛАСУ- ІII МІСЦЕ;
УЧ.САВОРОНА С.В.
Федінчик АНАстасія,
УЧЕНИЦЯ 11- А КЛАСУ- ІII МІСЦЕ;
УЧ.ТУРЧИНСЬКА Г.М.
трудове навчання
I МІСЦЕ
Костючик Андрій - учень - 11 - в класу
( уч. Кушнерук а.с.)
III МІСЦЕ
степчук ангеліна - учениця - 9-В класу
( УЧ.КОСТЕЦЬКА Л.О. )
тригуба артем - учень - 9-В класу
( УЧ. КУШНЕРУК А.С.)
з німецької мови
III місце - Комаринська дар`я
учениця 9 - Б класу
( уч. василевич л.м.)
З АНГ.МОВИ
I МІСЦЕ - Градюк артем - учень 11 - В класу
УЧ.МОРОЧЕНЕЦЬ Л.М.
II МІСЦЕ
кухарський михайло - (8 - В)
УЧ.Марчук і.о.
III МІСЦЕ
ПИНЬОГА МИКОЛА - (9 - В)
УЧ.РАДЧУК Н.В.
бик катерина - (8 - В)
УЧ.Марчук і.о.
поліщук маринА - (11 - в)
УЧ.мороченець л.м.
ХІМІЇ
I МІСЦЕ - ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН,УЧЕНЬ 10 - В КЛ.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
II МІСЦЕ - ПИНЬОГА МИКОЛА ,УЧЕНЬ 10 - В КЛАСУ
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
II МІСЦЕ - ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ, УЧЕНИЦЯ 11 - А КЛ.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
II МІСЦЕ - КОМАРИНСЬКА ДАРЬЯ,УЧЕНИЦЯ 9 - Б КЛ.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
III МІСЦЕ - СТЕПЧУК АНГЕЛІНА, УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛ.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
III МІСЦЕ - телюк АдеЛІНА,УЧЕНИЦЯ 8 - в КЛ.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
III МІСЦЕ - СВІДРИК СОФІЯ,УЧЕНИЦЯ 10 - В КЛ.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
III МІСЦЕ - верешко Анна,УЧЕНИЦЯ 7 - б КЛ.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ
ПОЛІЩУК МАРИНа,
УЧЕНИЦя 11 – В КЛАСУ - І МІСЦЕ;
УЧИТЕЛЬ РЕГЕНТ Г.В.
ГАПОНОВа МАРИНа,
УЧЕНИЦя 11 – А КЛАСУ – ІІ МІСЦЕ
УЧИТЕЛЬ РЕГЕНТ Г.В.
вайсер філадельфія,
УЧЕНИЦя 11 – а КЛАСУ - ІІІ МІСЦЕ;
УЧИТЕЛЬ РЕГЕНТ Г.В.
касюдик любов,
УЧЕНИЦя 9 – А КЛАСУ - ІІІ МІСЦЕ;
УЧИТЕЛЬ РЕГЕНТ Г.В.
З МАТЕМАТИКИ
I МІСЦЕ
вишневський дмитро - (6-г)
УЧ. РАЗКЕВИЧ С.П.
шевчик михайло -(9-Б)
УЧ.ЗИМА Н.П.
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - (10-В)
УЧ.БУЛЬБОТКА В.М.
II МІСЦЕ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН- (9-В)
УЧ.БУЛЬБОТКА В.М.
III МІСЦЕ
РЕГЕЩУК ОЛЬГА - (10-В)
УЧ.БУЛЬБОТКА В.М.
ШАБАК ПАВЛО-(10-А)
УЧ.БУЛЬБОТКА В.М.
З БІОЛОГІЇ
I МІСЦЕ
ДЕМЧУК ЮЛІЯ - учениця 8 – Г класу
УЧ.ДЕНИСЮК Н.М.
ГОРЯІНОВ ОЛЕГ - учень 10 – А класу
уч.корнійчук о.ф.
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - учениця 11 – А класу
УЧ.КОзодой О.в.
III МІСЦЕ
ГОлопапа андрій - учень 9 – б класу
УЧ.КОРНІЙЧУК О.Ф.
з географії
I місце
Грушевий Єгор, учень 10 - В класу
уч.чилій в.г.
Пуха анастасія, учениця 11 - а класу
УЧ.талах с.г.
оленик дарина, УЧЕНИЦЯ 8 - А КЛАСУ
УЧ.ТАЛАХ С.Г.
II місце
Волчецький Руслан, учень 10 - В класу
УЧ.ЧИЛІЙ В.Г.
голопапа андрій , учень 9 - б класу
УЧ.рутберг л.а.
III місце
дячук ілля, учень 8 - В класу
УЧ.ЧИЛІЙ В.Г.
горбатюк поліна , учениця 8 - а класу
УЧ.ТАЛАХ С.Г.
савчук анна, учениця 11 - в класу
УЧ.ТАЛАХ С.Г.
з української мови та літератури
I місце
Грушевий Єгор , учень 10 - В класу
уч.верешко л.а.
СЕРГІЙЧУК АННА , УЧЕНИЦЯ 11 - А КЛАСУ
УЧ.ціпкайло н.о.
голуб анна - УЧЕНИЦЯ 8 - в КЛАСУ
УЧ.савонік Л.о.; кальковець о.м.
II місце
ВАЙСЕР ФІЛАДЕЛЬФІЯ , УЧЕНИЦЯ 11 - А КЛАСУ
УЧ.ЦІПКАЙЛО Н.О.
голопапа андрій, УЧЕНЬ 9 -б КЛАСУ
УЧ.кот м.О.
пуха анастасія , учениця 11 - а класу
УЧ.ЦІПКАЙЛО Н.О.
III МІСЦЕ
полюхович таміла , УЧЕНИЦЯ 7 - б КЛАСУ
УЧ.булачок а.к.
градюК АННА , УЧЕНИЦЯ 7 - г КЛАСУ
УЧ.БУЛАЧОК А.К.
комаринська дар`я , УЧЕНИЦЯ 9 - б КЛАСУ
УЧ.КОТ М.О.
2016 - 2017 н.р.
ПЕРЕМОЖЦІ III ( ОБЛАСНОГО ) ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
ВІТАЄМО
ПРАВОЗНАВСТВО
II МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 10 -В КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
II МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 10 -В КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З
правознавства
I місце
Гапонова марина, учениця 10 - а класу
II місце
шабак павло, учень 9 - а класу
поліщук марина, учениця 10 - в класу
семенюк ліда, учениця 11 - г класу
III місце
Кривчук назар, учень 10 - в класу
коваль катерина, учениця 9 - б класу
шевчик марія, учениця 11- а класу
учитель кравчук олена володимирівна
Вітаємо
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З
історії
I місце
Шевчик Михайло, учень 8 - Б класу
учитель валюшко т.б.
Гапонова марина, учениця 10 класу
УЧИТЕЛЬ ВАЛЮШКО Т.Б.
II МІСЦЕ
волчецький руслан, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ
УЧИТЕЛЬ ТКАЧ С. А.
троневич юлія, учениця 11 - В класу
учитель москалюк л.д.
III МІСЦЕ
грушевий єгор, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ
УЧИТЕЛЬ ткач с.а.
кривчук назар, УЧЕНЬ 10 - в КЛАСУ
УЧИТЕЛЬ ВАЛЮШКО Т.Б.
погуляник іванна, УЧЕНиця 11 - г КЛАСУ
УЧИТЕЛЬ москалюк л.д.
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З
фізики
голопапа андрій,
УЧЕНь 8 - Б КЛАСУ- І МІСЦЕ;
уч.саворона с.в.
грушевий єгор,
УЧЕНь 9– в КЛАСУ – ІІ МІСЦЕ
УЧ.турчинська г.м.
волчецький руслан,
УЧЕНЬ 9 - Б КЛАСУ- ІII МІСЦЕ;
УЧ.ТУРЧИНСЬКА Г.М.
савчук анна,
УЧЕНиця 10- в КЛАСУ- ІII МІСЦЕ;
УЧ.ТУРЧИНСЬКА Г.М.
Вітаємо
ПЕРЕМОЖЦІВ
II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
З анг.мови
II МІСЦЕ
Поліщук Марина - (10 - В)
УЧ.мороченець Л.м.
III МІСЦЕ
пиньога микола - (9 - в)
УЧ.радчук н.в.
савчук анна - (10 - В)
УЧ.мороченець л.м.
лисак валерія - (11 - г)
УЧ.приходько т.в.
ціханевич аліна - (11 - Г)
УЧ.ПРИХОДЬКО Т.В.
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
З хімії
I місце - Пиньога Микола ,учень 9 - В класу
уч.Мельник У.С.
I місце - Федінчик Анастасія, учениця 10 - А кл.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
I МІСЦЕ - Ротарь Валерія, учениця 11 - Г кл.
уч.Стадник Р.І.
II МІСЦЕ - Комаринська Дарья,учениця 8 - Б кл.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
II МІСЦЕ - Ціханевич Аліна,учениця 11 - Г кл.
УЧ.СТАДНИК Р.І.
III МІСЦЕ - Свідрик Софія,учениця 9 - В кл.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
III МІСЦЕ - Волчецький Руслан,учень 9 - В кл.
УЧ.МЕЛЬНИК У.С.
ВІТАЄМО
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади
з російської мови
Поліщук Марину,
ученицю
10 – В класу - І місце;
учитель Регент Г.В.
Гапонову Марину,
ученицю 10 – А класу – ІІI місце
учитель Регент Г.В.
Шевчик Марію,
ученицю 11 – А класу – ІІI місце
учитель Овечко Н.Д.
ВІТАЄМО
Переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з
екології
Погуляник Іванну,
ученицю 11 – Г класу- ІІІ місце;
Сяську Марію,
ученицю 10 – А класу – ІІ місце
вітаємо
переможців II етапу
всеукраїнських олімпіад
трудове навчання
II місце
свідрик софія(9-В)
уч.костецька л.о.
михалець михайло(9-в)
уч.булачок в.п.
андрусик владислав ( 11 - Г )
уч. єзгор і.г.
Вітаємо
переможців
II етапу Всеукраїнської олімпіади
з біології
Горяінов Олег( 9 – А ) – II місце
Федінчик Анастасія(10 – А ) – III місце
Семенюк Лідія( 11 – Г ) – III місце
ВІТАЄМО
ПЕРЕМОЖЦІВ
II ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з математики
I місце
бойко катерина - (6-б)
уч. разкевич с.п.
волчецький руслан- (9-в)
уч.бульботка в.м.
II місце
гузовата діана - (7-г)
уч.ніколайчук м.в.
грушевий єгор - (9-в)
уч.БУЛЬБОТКА В.М.
III місце
гончар ольга-(7-в)
уч.НІКОЛАЙЧУК М.В.
комаринська дар'я-(8-б)
уч.зима н.п.
шабак павло-(9-а)
УЧ.БУЛЬБОТКА В.М.
2015 - 2016 н.р.
ПЕРЕМОЖЦІ III ( ОБЛАСНОГО ) ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД
ВІТАЄМО
МАТЕМАТИКА
I МІСЦЕ - ШАБАК ПАВЛО - УЧЕНЬ 8 -А КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
II МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
I МІСЦЕ - ШАБАК ПАВЛО - УЧЕНЬ 8 -А КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
II МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
ХІМІЯ
II МІСЦЕ - ПИНЬОГА МИКОЛА - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Мельник У.С.
III МІСЦЕ - РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
II МІСЦЕ - ПИНЬОГА МИКОЛА - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Мельник У.С.
III МІСЦЕ - РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
АНГЛІЙСЬКА МОВА
II МІСЦЕ - ГРАДЮК АРТЕМ - учень 9 - В класу
учитель Мороченець Л.М.
II МІСЦЕ - ГРАДЮК АРТЕМ - учень 9 - В класу
учитель Мороченець Л.М.
ГЕОГРАФІЯ
II МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 - В КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
II МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Чилій В.Г.
III МІСЦЕ - САВЧУК АННА - УЧЕНИЦЯ 9 - В КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
II МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 - В КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
II МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Чилій В.Г.
III МІСЦЕ - САВЧУК АННА - УЧЕНИЦЯ 9 - В КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
ЕКОНОМІКА
II МІСЦЕ - МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - Б КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
II МІСЦЕ - МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - Б КЛАСУ
учитель Талах С.Г.
ПРАВОЗНАВСТВО
III МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
III МІСЦЕ - ШАРАБАР ЮЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - В КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ІСТОРІЯ
III МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
III МІСЦЕ - ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
III МІСЦЕ - ШАРАБАР ЮЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - В КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ІСТОРІЯ
III МІСЦЕ - ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад
з економіки
I місце
Максимчук Наталія , учениця 11 - Б класу
III місця
Батейко Вікторія, учениця 11 - Б класу
Лихацька Анна, учениця 11 - Б класу
Євтушок Поліна, учениця 11 - Б класу
з географії
I місце
Грушевий Єгор, учень 8 - В класу
Поліщук Марина, учениця 9 - В класу
II місце
Волчецький Руслан, учень 8 - В класу
Савчук Анна , учениця 9 - В класу
Погуляник Іванна, учениця 10 - Г класу
III місце
Градюк Артем, учень 9 - В класу
Ціханевич Аліна, учениця 10 - Г класу
МАТЕМАТИКА
I МІСЦЕ
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
II МІСЦЯ
ЛИПОВСЬКИЙ ІЛАРІЙ - УЧЕНЬ 6 - Б КЛАСУ
учитель Шнайдер В.Д
ШАБАК ПАВЛО - УЧЕНЬ 8 - А КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
III МІСЦЯ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
уитель Бульботка В.М.
МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - Б КЛАСУ
учитель Іщик К.І.
I МІСЦЕ
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
II МІСЦЯ
ЛИПОВСЬКИЙ ІЛАРІЙ - УЧЕНЬ 6 - Б КЛАСУ
учитель Шнайдер В.Д
ШАБАК ПАВЛО - УЧЕНЬ 8 - А КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
III МІСЦЯ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Бульботка В.М.
РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
уитель Бульботка В.М.
МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 - Б КЛАСУ
учитель Іщик К.І.
ФІЗИКА
III МІСЦЯ
ШЕВЧИК МИХАЙЛО - УЧЕНЬ 7 - Б КЛАСУ
учитель Соворона С.В.
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Турчинська Г.М.
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Турчинська Г.М.
ІНФОРМАТИКА
III МІСЦЯ
ШКІНДЕР ІВАН - УЧЕНЬ 9 - А КЛАСУ
учитель Саковець.С.Ю.
КИЯШКО АНДРІЙ - УЧЕНЬ 11 - В КЛАСУ
учитель Антонюк Г.В.
БІОЛОГІЯ
II МІСЦЯ
ЦІХАНЕВИЧ АЛІНА - УЧЕНЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
III МІСЦЕ
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
III МІСЦЯ
ШЕВЧИК МИХАЙЛО - УЧЕНЬ 7 - Б КЛАСУ
учитель Соворона С.В.
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 - В КЛАСУ
учитель Турчинська Г.М.
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Турчинська Г.М.
ІНФОРМАТИКА
III МІСЦЯ
ШКІНДЕР ІВАН - УЧЕНЬ 9 - А КЛАСУ
учитель Саковець.С.Ю.
КИЯШКО АНДРІЙ - УЧЕНЬ 11 - В КЛАСУ
учитель Антонюк Г.В.
БІОЛОГІЯ
II МІСЦЯ
ЦІХАНЕВИЧ АЛІНА - УЧЕНЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 - Г КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
III МІСЦЕ
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 - А КЛАСУ
учитель Козодой О.В.
з української мови та літератури
I місце
Грушевий Єгор , учень 8 - В класу
Вайсер Філадельфія , учениця 9 - А класу
II місце
Волчецький Руслан , учень 8 - В класу
Сергійчук Анна , учениця 9 - А класу
Шарабар Юлія , учениця 11 - В класу
I місце
Грушевий Єгор , учень 8 - В класу
Вайсер Філадельфія , учениця 9 - А класу
II місце
Волчецький Руслан , учень 8 - В класу
Сергійчук Анна , учениця 9 - А класу
Шарабар Юлія , учениця 11 - В класу
з трудового навчання
серед 9 - 11 класів.
II місце -
Костючик Андрій ,учень 9 - А класу
Максимчук Наталія , учениця 11 - Б класу
Романчук Назар, учень 11 - Б класу
IV місце -
Леус Діана, учениця 9 - Б класу
серед 9 - 11 класів.
II місце -
Костючик Андрій ,учень 9 - А класу
Максимчук Наталія , учениця 11 - Б класу
Романчук Назар, учень 11 - Б класу
IV місце -
Леус Діана, учениця 9 - Б класу
з англійської мови
I місце
Градюк Артем , учень 9 - В класу
( вчитель Мороченець Л.М.)
II місце
Поліщук Марина , учениця 9 - В класу
( вчитель Мороченець Л.М.)
Лихацька Анна , учениця 11 - Б класу
( вчитель Приходько Т.В.)
III місце
Волчецький Руслан , учень 8 - В класу
( вчитель Радчук Н.В.)
Лисак Валерія , учениця 10 - Г класу
( вчительПриходько Т.В.)
I місце
Градюк Артем , учень 9 - В класу
( вчитель Мороченець Л.М.)
II місце
Поліщук Марина , учениця 9 - В класу
( вчитель Мороченець Л.М.)
Лихацька Анна , учениця 11 - Б класу
( вчитель Приходько Т.В.)
III місце
Волчецький Руслан , учень 8 - В класу
( вчитель Радчук Н.В.)
Лисак Валерія , учениця 10 - Г класу
( вчительПриходько Т.В.)
ЕКОЛОГІЯ
II МІСЦЕ
ЛОЙЧИК ІРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Курако Н.Л.
II МІСЦЕ
ЛОЙЧИК ІРИНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Курако Н.Л.
ХІМІЯ
I МІСЦЕ
СТЕПЧУК ОЛЕКСАНДРА - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
II МІСЦЕ
СТЕПЧУК АНЕЛІНА - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
КОМАРИНСЬКА ДАРЬЯ - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
ПИНЬОГА МИКОЛА - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С.
НІКІТЧУК ОЛЕНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ПАНАСЮК ТЕТЯНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
III МІСЦЕ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН- УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
СВІДРИК СОФІЯ - УЧЕНИЦЯ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
I МІСЦЕ
СТЕПЧУК ОЛЕКСАНДРА - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
РОТАРЬ ВАЛЕРІЯ - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
II МІСЦЕ
СТЕПЧУК АНЕЛІНА - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
КОМАРИНСЬКА ДАРЬЯ - УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ
учитель Стадник Р.І.
ПИНЬОГА МИКОЛА - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С.
НІКІТЧУК ОЛЕНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ПАНАСЮК ТЕТЯНА - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
III МІСЦЕ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН- УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
СВІДРИК СОФІЯ - УЧЕНИЦЯ 8 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ФЕДІНЧИК АНАСТАСІЯ - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Мельник У.С
ІСТОРІЯ
I МІСЦЕ
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Москалюк Л.Д.
II МІСЦЕ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
III МІСЦЕ
ГАПОНОВА МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Валюшко Т.Б.
МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
I МІСЦЕ
ГРУШЕВИЙ ЄГОР - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Москалюк Л.Д.
II МІСЦЕ
ВОЛЧЕЦЬКИЙ РУСЛАН - УЧЕНЬ 8 КЛАСУ
учитель Ткач С.А.
III МІСЦЕ
ГАПОНОВА МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Валюшко Т.Б.
МАКСИМЧУК НАТАЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ПРАВОЗНАВСТВО
I МІСЦЕ
ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ШАРАБАР ЮЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
I МІСЦЕ
ПОЛІЩУК МАРИНА - УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ПОГУЛЯНИК ІВАННА - УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
ШАРАБАР ЮЛІЯ - УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ
учитель Кравчук О.В.
2014 - 2015 Н.Р.
Вітаємо призерів ІІІ обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів!
Грушевого Єгора - 7 клас.
ІІ місце, математика (учитель - Бульботка В.М.)
Романчука Олександра - 11 клас.
ІІ місце, економіка (учитель - Талах С.Г.)
Ротар Валерію - 9 клас.
ІІ місце, хімія (учитель - Стадник Р.І.)
Бика Іллю - 7 клас
ІІІ місце, математика (учитель - Бульботка В.М.)
Погуляник Іванну - 9 клас.
ІІІ місце, географія (учитель - Талах С.Г.)
Поліщук Марину - 8 клас.
ІІІ місце, хімія (учитель - Мельник У.С.)
Базаєву Марію - 11 клас.
ІІІ місце, історія (учитель - Ткач С.А.)
Максимчук Наталію - 10 клас.
ІІІ місце, економіка (учитель - Талах С.Г.)
Грушевого Єгора - 7 клас.
ІІ місце, математика (учитель - Бульботка В.М.)
Романчука Олександра - 11 клас.
ІІ місце, економіка (учитель - Талах С.Г.)
Ротар Валерію - 9 клас.
ІІ місце, хімія (учитель - Стадник Р.І.)
Бика Іллю - 7 клас
ІІІ місце, математика (учитель - Бульботка В.М.)
Погуляник Іванну - 9 клас.
ІІІ місце, географія (учитель - Талах С.Г.)
Поліщук Марину - 8 клас.
ІІІ місце, хімія (учитель - Мельник У.С.)
Базаєву Марію - 11 клас.
ІІІ місце, історія (учитель - Ткач С.А.)
Максимчук Наталію - 10 клас.
ІІІ місце, економіка (учитель - Талах С.Г.)
Учні нашої школи - переможці ll етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів 2014 року.
20.11.Хімія
l місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Мельник У.С.)
ll місце Ротар Валерія - 9 - Г клас ( вчитель Стадник Р. І.)
lll місце Федінчик Анастасія - 8 - Б клас ( вчитель Мельник У.С.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Стадник Р.І.)
Максимчук Наталія - 10 - Б клас ( вчитель Мельник У.С.)
Романчук Олександр - 11 -В клас ( вчитель Стадник Р.І.)
21.11.Екологія
l місце Стоян Анна - 11 - В клас ( вчитель Курако Н.Л.)
24.11. Географія
ll місце Погуляник Іванна - 9 - Г клас ( вчитель Талах С. Г. )
Романчук Олександр - 11 - В клас ( вчитель Рутберг Л. А. )
lll місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Талах С.Г.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Талах С. Г.)
26.11. Англійська мова
ll місце Градюк Артем - 8 - В клас ( вчитель Мороченець Л.М.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Приходько Т.В.)
Базаєва Марія - 11 - Г клас ( вчитель Марчук І. О.)
lll місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Мороченець Л.М.)
Лисак Валерія - 9 - Г клас ( вчитель Приходько Т. Д.)
28.11. Математика
l місце Грушевий Єгор - 7 - В клас ( вчитель Бульботко В.М.)
ll місце Бик Ілля - 7 - В клас ( вчитель Будьботко В. М.)
lll місце Шабак Павло - 7 - А клас ( вчитель Іщик К.І.)
Волчецький Руслан - 7 - В клас ( вчитель Бульботко В. М.)
Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Касянчик Л.В.)
Ротар Валерія - 9 - Г клас (вчитель Бульботко В.М.)
Стоян Антон - 11 - Б клас ( вчитель Разкевич С.П.)
04.11. Біологія
l місце Романчук Олександр - 11 - В клас ( вчитель Курако Н.Л.)
ll місце Погуляник Іванна - 9 - Г клас ( вчитель Козодой О.В.)
lll місце Федінчик Анастасія - 8 - Б клас ( вчитель Козодой О.В.)
23.11 Українська мова та література
ІІ місце Вайсер Філадельфія - 8-А клас (вчитель Ціпкайло Н.О.)
Марич Данило - 9-В клас (вчитель Лінник О.О., Асауле- нко Н.П.)
Хомич Вікторія - 9-А клас (вчитель Асауленко Н.П.)
ІІІ місце Поліщук Марина - 8-В клас (вчитель Ціпкайло Н.О.)
Гапонова Марина - 8-А клас (вчитель Протасевич Н.В.)
Водько Вероніка - 9-В клас (вчитель Лінник О.О., Асаулен-
ко Н.П.)
Шарабар Юлія - 10-А клас (вчитель Лінник О.О.)
12.11 Фізика
ІІ місце Грушевий Єгор - 7-В клас (вчитель Саворона С.В.)
ІІІ місце Сяська Марія - 8-А клас (вчитель Турчинська Г.М.)
11.11 Історія
І місце Базаєва Марія - 11-А клас (вчитель Ткач С.А.)
ІІ місце Гапонова Марина - 8-А клас (вчитель Валюшко Т.Б.)
ІІІ місце Поліщук Марина - 8-В клас (вчитель Валюшко Т.Б.)
Погуляник Іванна - 9-Г клас (вчитель Москалюк Л.Д.)
Максимчук Наталія - 10-Б клас (вчитель Кравчук О.В.)
20.11.Хімія
l місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Мельник У.С.)
ll місце Ротар Валерія - 9 - Г клас ( вчитель Стадник Р. І.)
lll місце Федінчик Анастасія - 8 - Б клас ( вчитель Мельник У.С.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Стадник Р.І.)
Максимчук Наталія - 10 - Б клас ( вчитель Мельник У.С.)
Романчук Олександр - 11 -В клас ( вчитель Стадник Р.І.)
21.11.Екологія
l місце Стоян Анна - 11 - В клас ( вчитель Курако Н.Л.)
24.11. Географія
ll місце Погуляник Іванна - 9 - Г клас ( вчитель Талах С. Г. )
Романчук Олександр - 11 - В клас ( вчитель Рутберг Л. А. )
lll місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Талах С.Г.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Талах С. Г.)
26.11. Англійська мова
ll місце Градюк Артем - 8 - В клас ( вчитель Мороченець Л.М.)
Ціханевич Аліна - 9 - Г клас ( вчитель Приходько Т.В.)
Базаєва Марія - 11 - Г клас ( вчитель Марчук І. О.)
lll місце Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Мороченець Л.М.)
Лисак Валерія - 9 - Г клас ( вчитель Приходько Т. Д.)
28.11. Математика
l місце Грушевий Єгор - 7 - В клас ( вчитель Бульботко В.М.)
ll місце Бик Ілля - 7 - В клас ( вчитель Будьботко В. М.)
lll місце Шабак Павло - 7 - А клас ( вчитель Іщик К.І.)
Волчецький Руслан - 7 - В клас ( вчитель Бульботко В. М.)
Поліщук Марина - 8 - В клас ( вчитель Касянчик Л.В.)
Ротар Валерія - 9 - Г клас (вчитель Бульботко В.М.)
Стоян Антон - 11 - Б клас ( вчитель Разкевич С.П.)
04.11. Біологія
l місце Романчук Олександр - 11 - В клас ( вчитель Курако Н.Л.)
ll місце Погуляник Іванна - 9 - Г клас ( вчитель Козодой О.В.)
lll місце Федінчик Анастасія - 8 - Б клас ( вчитель Козодой О.В.)
23.11 Українська мова та література
ІІ місце Вайсер Філадельфія - 8-А клас (вчитель Ціпкайло Н.О.)
Марич Данило - 9-В клас (вчитель Лінник О.О., Асауле- нко Н.П.)
Хомич Вікторія - 9-А клас (вчитель Асауленко Н.П.)
ІІІ місце Поліщук Марина - 8-В клас (вчитель Ціпкайло Н.О.)
Гапонова Марина - 8-А клас (вчитель Протасевич Н.В.)
Водько Вероніка - 9-В клас (вчитель Лінник О.О., Асаулен-
ко Н.П.)
Шарабар Юлія - 10-А клас (вчитель Лінник О.О.)
12.11 Фізика
ІІ місце Грушевий Єгор - 7-В клас (вчитель Саворона С.В.)
ІІІ місце Сяська Марія - 8-А клас (вчитель Турчинська Г.М.)
11.11 Історія
І місце Базаєва Марія - 11-А клас (вчитель Ткач С.А.)
ІІ місце Гапонова Марина - 8-А клас (вчитель Валюшко Т.Б.)
ІІІ місце Поліщук Марина - 8-В клас (вчитель Валюшко Т.Б.)
Погуляник Іванна - 9-Г клас (вчитель Москалюк Л.Д.)
Максимчук Наталія - 10-Б клас (вчитель Кравчук О.В.)