24 жовтня 2017 року проходив обласний фестиваль - конкурс патріотичної пісні " Поліська Січ" серед учнів навчальних закладів
Нашу школу представляли учасники вокального ансамблю " Апельсин"(старша група) з художнім керівником Іщук Тетяною Леонідівною.
Вітаємо наш вокальний ансамбль " Апельсин", який за оцінками журі посів II місце.
Молодці!
Нових вам перемог!
17 жовтня в Кузнецовській ЗОШ №3 відбувся міський конкурс патріотичної пісні « Поліська Січ» , приурочений Дню захисника України.
У конкурсі брали участь вокалісти, дуети, квартети та ансамблі з усіх шкіл міста та БДЮТу.
Журі конкурсу відмітили хороший рівень підготовки учасників у трьох вікових категоріях, визначили переможців у кожній з категорій. Переможці міського конкурсу представляли місто Кузнецовськ на обласному конкурсі патріотичної пісні « Поліська Січ».
Вітаємо переможця ХV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості Рутберг Лілію Анатоліївну, вчителя географії, яка зайняла перше місце у другому турі конкурсу – ярмарку з номінації «Географія» та була нагороджена Дипломом Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Експертною комісією її методичну розробку: « Завдання з географії для опитування учнів 7 – их класів за програмою Plickers» було визначено актуальною за змістом та практичним спрямуванням.
ВІТАЄМО команду Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 за здобуту перемогу – І місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який проходив 12 квітня 2018 року у приміщенні Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
Вараську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 представляла команда учнів 6-8-х класів «Адреналін» у складі:
1. Бойко Юлії – 6-Б
2. Фасішевського Іллі – 7-Б
3. Шведюка Дениса – 7-Б
4. Булди Віталія – 8-А
5. Полєвої Ярослави – 8-В
6. Кухарського Михайла – 8-В
7. Гончар Ольги – 8-В
8. Фентісова Павла – 8-В
9. Корольчука Антона – 8-В
10. Герасимчук Ангеліни – 8-В
11. Гузоватої Діани – 8-Г
12. Гузоватої Дарини – 8-Г
під керівництвом учителя фізичної культури Булди Віти Ростиславівни.
Програма заходу включала три складові: спортивну, освітню та культурну частини:
• Презентація команди (назва, емблема, девіз, інформація про спортивне життя школи).
• Олімпійська вікторина.
• Комбінована естафета.
Ми пишаємося ВАМИ. Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!
15-17 грудня 2017 вихованці вокального гуртка Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 під керівництвом учителя Тетяни Іщук прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зіркова хвиля хітів-2017».
Усі вихованці змагалися у 1-й віковій категорії номінації естрадний вокал та стали призерами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зіркова хвиля хітів – 2017».
У категорії «Солісти» - Булачок Тетяна та Килюшик Валерія вибороли дві ІІ премії Фестивалю-конкурсу.
Дует у складі Хондоки Марії та Рекса Дмитра вибороли ІІІ премію Фестивалю-конкурсу.
Учасники ансамблю «Апельсин» вибороли ІІ премію Фестивалю-конкурсу.
До кожної ІІ премії додається сертифікат на знижку 300Є та до ІІІ премії – на знижку 100Є на участь у багатожанровому Фестивалі-конкурсі, який відбудеться влітку 2018 року в Болгарії.
Вітаємо наших юних вокалістів та їх керівника Т.Іщук з такою вагомою перемогою. Бажаємо вам творчих злетів, неповторних яскравих виступів та нових звершень.
Усі вихованці змагалися у 1-й віковій категорії номінації естрадний вокал та стали призерами Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зіркова хвиля хітів – 2017».
У категорії «Солісти» - Булачок Тетяна та Килюшик Валерія вибороли дві ІІ премії Фестивалю-конкурсу.
Дует у складі Хондоки Марії та Рекса Дмитра вибороли ІІІ премію Фестивалю-конкурсу.
Учасники ансамблю «Апельсин» вибороли ІІ премію Фестивалю-конкурсу.
До кожної ІІ премії додається сертифікат на знижку 300Є та до ІІІ премії – на знижку 100Є на участь у багатожанровому Фестивалі-конкурсі, який відбудеться влітку 2018 року в Болгарії.
Вітаємо наших юних вокалістів та їх керівника Т.Іщук з такою вагомою перемогою. Бажаємо вам творчих злетів, неповторних яскравих виступів та нових звершень.
Вже багато років поспіль в місті проводиться І етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти.
У цьому році у конкурсі взяли участь 4 педагоги навчальних закладів міста. Так вийшло, що були представлені тільки дві номінації: «Українська мова та література» і «Фізика». Отож, у професійній майстерності змагалися фізики і лірики.
27 грудня 2017 року у актовій залі Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулася приємна подія – підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Присутні мали змогу ознайомитися з відеопрезентаціями учасників конкурсу:
• у номінації «Українська мова і література» - Наталія Ціпкайло (ЗОШ №3) та Наталія Жданюк (ЗОШ №2);
• у номінації «Фізика» - Катерина Сидорчик (ЗОШ №1) та АннаСтельмах (ЗОШ №4).
За результатами таких конкурсних випробувань як тестові завдання, методичний практикум, ведення уроку були визначені переможці. Ними стали:
Наталія Ціпкайло (ЗОШ №3) у номінації «Українська мова і література» та Катерина Сидорчик (ЗОШ №1) у номінації «Фізика».
Переможці та лауреати конкурсу були нагороджені грамотами управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради, подяками КУ «Кузнецовський міський методичний кабінет закладів освіти», сертифікатами на отримання грошової винагороди у розмірі посадового окладу спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, квітами від колег та музичними вітаннями від учнів. До привітань та вручення нагород долучилися міський голова С.Анощенко, заступник начальника управління освіти А.Горайчук, завідувач міським методичним кабінетом Н.Кремінська.
27 квітня в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ», який був організований НАЕК «Енергоатом» та Українським ядерним товариством.
Для оцінювання конкурсних робіт було залучено журі найвищого фахового рівня: директор інституту фізики твердого тіла, матеріалознавства та технологій НАН України, член-кореспондент національної академії наук України, доктор фізико-математичних наук, професор Віктор Воєводін, директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій НАНУ, член-кореспондент НАНУ, доктор технічних наук, професор Анатолій Носовський, заступник декана теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ», кандидат технічних наук Вадим Кондратюк, радник президента НАЕК «Енергоатом», член Ради оптового ринку електроенергії України Костянтин Запайщиков, виконавчий секретар «Українського ядерного товариства», кандидат політичних наук Данило Лавренов.
У конкурсі брали участь діти з міст – супутників АЕС, Харкова та Київської області. Серед 20 робіт були представлені найрізноманітніші теми, пов’язані з атомною енергетикою. Усі члени журі були задоволені результатом, висловивши подяку не лише учасникам, а й науковим керівникам. І місце отримала учениця Вараської ЗОШ I – III ступенів №3 Марина Гапонова з роботою «Проблема утилізації відпрацьованого ядерного палива в Україні: аналіз міжнародних стандартів та перспективи будівництва ЦСВЯП в Україні.»
Вітаємо переможницю та її наукового керівника Турчинську Галину Максимівну
2017 - 2018 н.р.
Вітаємо
призера III (обласного) етапу міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Шевченка
бойко юлію - ученицю 6 - б класу
(уч. Лінник О.О.)
вітаємо
переможців II етапу міжнародного мовно - літературного конкурсу ім. Т. шевченка
I місце - Бойко юлія - учениця 6 - б класу
(уч. Лінник о.о.)
I МІСЦЕ -ГРАДЮК АННА - учениця 7 - г класу
( уч.булачок а.к. )
III місце - голуб анна - учениця 8 - в класу
( уч. кальковець о.м.
савонік л.о.)
ВІТАЄМО
переможців Ii етапу міжнародного конкурсу знавців української мови ім.петра яцика
I МІСЦЕ - градюк анна - учениця 7 - г класу
(уч. булачок а.к.)
II місце - булачок тетяна - учениця 4 - а класу
( уч.сяська л.і.)
II МІСЦЕ - бойко юлія - учениця 6 - б класу
(уч. лінник о.о.)
II МІСЦЕ - гончар ольга - учениця 8 - в класу
(уч. кальковець о.м.)
III МІСЦЕ - сергійчук анна - учениця 11 - а класу
( уч. ціпкайло н.о.)
Вітаємо нашу спортивну команду у складі:
1.Леус Дарини – 9 – Б клас
2.Поляк Анастасії – 9 – Б клас
3.Шарка Богдана – 9 – А клас
4.Гавришкевича Ігора – 8 – В клас
5.Полєвої Ярослави – 7 – В клас
6.Чижа Назара – 7 – В клас
7.Яйчені Анастасії – 7 – В клас
8.Герасимчук Ангеліни – 7 – В клас
9.Фентісова Павла – 7 – В клас
10.Корольчука Антона – 7 – В клас
11.Фасішевського Іллі – 7 – Б клас
12.Бойко Юлії – 5 – Б клас
За зайняте II місце ( у загальному заліку) у III етапі Всеукраїнського спортивно – масового заходу серед дітей « Олімпійське лелеченя», який проходив в м. Рівне
Нових вам звершень та перемог!
2016 - 2017 н.р.
ВІтаємо
Підсумки проведення II етапу
VII міжнародного мовно - літературного конкурсу
учнівської та студентської молоді імені тараса шевченка
I місце
Грушевий єгор ( 9 - в )
II місце
Бойко юлія (5 - б )
градюк анна ( 6 - Г )
вайсер філадельфія ( 10 - а )
III місце
Голопапа Андрій ( 8 - б )
Підсумки проведення
міського огляду - конкурсу
читців - гумористів
" поліські пересмішники"
I місце
Ціпкайло Уляна та Ціпкайло соломія
учитель ціпкайло Н.О.
12.04 2016 року о 14 годині
пройшов міський конкурс агітбригад
"молодь обирає здоров,я".
наша команда "пульс" зайняла III місце . вітаємо учасників конкурсу.
Упродовж квітня учні 4-9 класів готувалися до традиційного конкурсу
дитячо-юнацької творчості за темою
«АЕС: ЗАПРОШУЄМО У МАЙБУТНЄ!»,
який проводить ДП НАЕК «Енергоатом» та профспілковий комітет компанії.
До конкурсу підготували 16 робіт у номінації «малюнок» (15 робіт у віковій категорії – 10-13 років та 1 робота у віковій категорії 14-17 років). Керівником у підготовці робіт є
вчитель образотворчого мистецтва
Катюха Людмила Федорівна.
Усім учасникам творчих злетів та перемог!!!
ПРОСИМО ДО ВАШОЇ УВАГИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ!
НАЙБІЛЬШИЙ ПРИРОДНИЙ РЕСУРС – РОЗУМ НАШИХ ДІТЕЙ
УОЛТ ДІСНЕЙ
УОЛТ ДІСНЕЙ
ВІтаємо
Вітаємо учасників обласного етапу
« Історичного турніру »
із перемогою!!!
II місце
Керівники команди:
Валюшко Тамара Борисівна
кравчук олена володимирівна
Склад команди:
Шарабар Юлія – учениця 11 – В класу
Максимчук Наталія – учениця 11 – А класу
Погуляник Іванна – учениця 10 – Г класу
Лопусевич Володимир – учень 9 – Г класу
Гапонова Марина – учениця 9 – А класу
Молодці!!!
Ми пишаємось вашою перемогою!!!!
Так тримати!!!
___________________________________________________________________________________________________________________
"Славні імена земляків"
22 березня у приміщені бібліотеки на базі закладу відбувся міський конкурс юних екскурсоводів-краєзнавців «Славні імена земляків». У конкурсі прийняли участь по одному учаснику від усіх шкіл, гімназії та БДЮТ. Кузнецовську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №3 представила учениця 5-Б класу Бойко Карина, яка під керівництвом керівника гуртка Лозовицької Людмили Олексіївни підготувала матеріали про нашого місцевого
талановитого художника Сергія Максимчука. У своїй презентації «Самобутній
художник Сергій Максимчук» учениця простежила життєвий та творчий шлях художника, поставила акцент на стилі виконання художніх творів, зосередила увагу на особистому вкладі художника у розвиток мистецтва, а також ознайомила присутніх із заслугами та нагородами художника Сергія Максимчука.
За результатами конкурсу Карина зайняла ІІ місце у номінації «Кращий ілюстрований матеріал».
Вітаємо Бойко Карину та бажаємо їй нових вдалих дослідницьких проектів.
талановитого художника Сергія Максимчука. У своїй презентації «Самобутній
художник Сергій Максимчук» учениця простежила життєвий та творчий шлях художника, поставила акцент на стилі виконання художніх творів, зосередила увагу на особистому вкладі художника у розвиток мистецтва, а також ознайомила присутніх із заслугами та нагородами художника Сергія Максимчука.
За результатами конкурсу Карина зайняла ІІ місце у номінації «Кращий ілюстрований матеріал».
Вітаємо Бойко Карину та бажаємо їй нових вдалих дослідницьких проектів.
" олімпійське лелеченя"
24 березня на базі Кузнецовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 пройшов міський етап всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Метою такого конкурсу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей та юнацтва до занять спортом, організація змістовного дозвілля.
Наш заклад представила команда учнів 6-В класу «Діти – славні олімпійці» під керівництвом вчителя фізкультури Булди Віти Ростиславівни . У програмі заходу необхідно було презентувати команду (назва, емблема, девіз), дати відповіді на запитання вікторини (30 запитань про знання історії і розвитку олімпійського руху) та позмагатися у комбінованій естафеті.
За підсумками результатів усіх етапів змагань команда Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 «Діти – славні олімпійці» зайняла перше місце та взяла кубок «Олімпійське лелеченя».
Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів в обласному етапі, який відбудеться 8 квітня у м.Рівне.
Наш заклад представила команда учнів 6-В класу «Діти – славні олімпійці» під керівництвом вчителя фізкультури Булди Віти Ростиславівни . У програмі заходу необхідно було презентувати команду (назва, емблема, девіз), дати відповіді на запитання вікторини (30 запитань про знання історії і розвитку олімпійського руху) та позмагатися у комбінованій естафеті.
За підсумками результатів усіх етапів змагань команда Кузнецовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 «Діти – славні олімпійці» зайняла перше місце та взяла кубок «Олімпійське лелеченя».
Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів в обласному етапі, який відбудеться 8 квітня у м.Рівне.
23 лютого у школі відбувся огляд - конкурс читців - декламаторів, юних поетів " Живи, кобзарю,в пам'яті людській", в якому взяли участь восьмеро учнів:
затірка Олександр( 9 - А клас )
федіна богдан ( 9 - а клас )
бенза анастасія ( 10 - Г клас )
мельник оксана( 7 - Г клас )
сернюк ангеліна ( 6 - б клас )
гончар ольга ( 6 - В клас )
мельник анастасія ( 5 - б клас )
подгородецька софія ( 4 - б клас )
учні продемонстрували високу майстерність виконання, акторські здібності, виразність читання поезій т.г.шевченка.
діти змагалися у двох вікових категоріях.серед учасників молодшої групи I місце виборола гончар ольга, старшої - федіна богдан, який зайняв I місце і на міському етапі конкурсу.
журі конкурсу відзначило високу акторську майстерність учениці 4 - г класу подгородецької софії.
З метою пошуку, підтримки талановитих учнів і популяризації інформаційно-технологічних знань 8-9 листопада 2015 року проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2015» для учнів Кузнецовської ЗОШ №3.
Конкурс стає все популярнішим у світі. Цього року у ньому взяли участь 1 305 062 учні з 41 країни.
Перші шість країн за кількістю учасників:
1. Франція - 344 976 учасників
2. Німеччина - 248 084
3. Україна - 93 820
4. Словаччина - 66 842
5. Великобританія - 55 967
6. Білорусь -53 587
Результати міжнародного конкурсу
"Бобер 2015-2016"
Полощук Марія, учениця 6 класу - 90 балів, відмінно
Гузовата Діана, УЧЕНИЦЯ 6 КЛАСУ - 89 БАЛІВ, ВІДМІННО
Яйчення Настя, УЧЕНИЦЯ 6 КЛАСУ - 83 БАЛи, добре
Салівон Софія, УЧЕНИЦЯ 6 КЛАСУ - 84 БАЛИ, ДОБРЕ
Сарницька Катерина,УЧЕНИЦЯ 6 КЛАСУ-86 БАЛИ, ДОБРЕ
Рахуба Анастасія,УЧЕНИЦЯ 5 КЛАСУ - 62 БАЛИ, учасник
Демчук Юля, УЧЕНИЦЯ 6 КЛАСУ - 90 БАЛІВ, ВІДМІННО
Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу Всеуккраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!
Базаєву Марію - 11 клас.
І місце, літературна творчість (керівник - Булачок А.К.)
ІІІ місце, психологія (керівник - Денисюк Н.М.)
Федчука Максима - 11 клас.
ІІІ місце, "мікроекономіка та макроекономіка" (керівник - Рутберг Л.А.)
Базаєву Марію - 11 клас.
І місце, літературна творчість (керівник - Булачок А.К.)
ІІІ місце, психологія (керівник - Денисюк Н.М.)
Федчука Максима - 11 клас.
ІІІ місце, "мікроекономіка та макроекономіка" (керівник - Рутберг Л.А.)
10 листопада 2015 року відбувся I етап Міжнародного конкурсу
з української мови
ім. П.Яцика
Переможці:
1. Соловйова Катерина ,учениця 3 - А класу
(вчитель Бабецька Н.Ф.)
2. Лагода Каміла, учениця 4 - Б класу
(вчитель Ковтун Н.С.)
з української мови
ім. П.Яцика
Переможці:
1. Соловйова Катерина ,учениця 3 - А класу
(вчитель Бабецька Н.Ф.)
2. Лагода Каміла, учениця 4 - Б класу
(вчитель Ковтун Н.С.)
Переможців міського конкурсу - огляду читців - декламаторів " Поліські пересмішники"
I місце
Кедич Андрій , учень 11 - В класу (Лінник О.О.)
II місце
Кухарський Мирослав , учень 6 - В класу (Савонік Л.О.)
Переможців та призерів Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка
I місце
Соловйова Марія , учениця 7 - А класу ( Кот М.О.)
Грушевий Єгор , учень 8 - В класу ( Верешко Л.А.)
II місце
Хомич Вікторія , учениця 10 - А класу (Асауленко Н.П.)
Переможців та призерів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
I місце
Павлик Олександра , учениця 7 - А класу ( Кот М.О.)
II місце
Гончар Ольга , учениця 6 - Б класу ( Кальковець О.М.)
Вайсер Філадельфія, учениця 9 - А класу ( Ціпкайло Н.О.)
III місце
Градюк Анна , учениця 5 - Г класу ( Булачок А.К.)
Шарабар Юлія , учениця 11 - В класу (Лінник О.О.)